KÜLTÜREL ARAŞTIRMALAR VAKFI - CULTURAL RESEARCH FOUNDATION

Kullanım Koşulları


Kültürel Araştırmalar Vakfı Web Sitesi Kullanım Koşulları

Kültürel Araştırmalar Vakfı (KAV) tarafından kultur.org.tr (Site) adresinden yayınlanan internet sitesinin kullanım koşulları;

KAV internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda belirtilen koşullarla bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Aşağıda yer alan koşulları kabul etmemeniz halinde, bu internet sitesine erişmeyiniz.

Bu sitede bazı bilgiler, yanlışlıklar veya yazım-yazılım hataları içerebilir . KAV, bu sitenin kullanılması nedeniyle ortaya çıkan hiçbir dolaylı ya da dolaysız, donanım, yazılım, virüs, performans arızası vb. zarardan, kayıptan veya kesintiden sorumluk taşımaz.

Site üzerinden başka web sitesi uygulamaları ve platformlara link verilmesi ya da atıfta bulunulması sonucunda erişilen içerik, KAV tarafından doğrulandığı ya da onaylandığı anlamına gelmez.

Kişiler, site üzerinden sunulan her türlü içeriği erişimde ya da bilgi ediniminde kanunlara aykırı hareket etmeyeceğini; telif hakları, kişi ve kurum gizliliğini ihlal etmeyeceğini, bunlara zarar vermeyeceğini kabul eder.

Sitede yer alan eserlere erişim bilgi edinme amacı ile sınırlıdır. Site içeriğindeki tüm bilgi ve belgeler; yazı, makale, fotoğraf, resim, video, ses, işaret veya sair fikir ürünleri, ulusal ve uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Yazılı izin alınmaksızın değiştirilemez, çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz, umuma iletilemez, başka bir lisana çevrilemez.

Sitede ve alt alan adlarıyla kayıtlı bloglarda yayınlanan eserlerin bütünü veya bir kısmı değiştirilerek veya başka bir suretle diğer bir internet sitesinde kullanılabilmesi için; KAV ile birlikte eser sahibi/hak sahibi kişi ve kurumdan talep edilmelidir.

KAV, site sayfalarını dilediği zaman güncelleme, değiştirme ya da erişime kapatma hakkını saklı tutar. KAV, bu koşulları herhangi bir zamanda ve önceden haber vermeksizin değiştirebilir.

© Copyright 2018. Tüm Hakları Saklıdır. www.kultur.org.tr

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...